Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
tuzlada halı yıkamacı

Tuzlada Halı Yıkama

Buradasınız : Anasayfa>> Ev & Aile, Firma Vitrini, Gold firma, Temizlik & Güvenlik >>Tuzlada Halı Yıkama>>

Tuzlada Halı Yıkama
5 (100%) 1 puan

Tuzlada Halı Yıkama sağlığımız için yaşamımız boyunca çabalarız. Tozlu , mikroplu ve bakterili ortamlardan sürekli olarak kaçar ya da temizleyerek kendimizi savunmaya alırız.Aslından bakterilerin bir çoğunu kendimiz nerede olduğunu biliriz ama önle konusun da fazlada üstlenmeyiz.Evet halılarımız , içinde ne kadar bakteri mikrop olduğunu bildiğimiz halde yılda sadece 1 kere yıkatmak yeterince iyi diye düşünüyorsunuz. Tuzlada, acıbademde, maltepede, pendikte, kartal halı yıkama,  kaynarcada,  göztepede halı yıkama hizmetleri ile sizleri bu dertlerden kurtarıyoruz.

Orhangazi Mh. İstiklal Caddesi Ugurlu Sokak No:27/A Esenyalı/PENDİK
(0216) 392 00 10
(0216) 379 61 21
(0544) 853 55 16
info@asipavahaliyikama.com
www.asipavahaliyikama.com

Tuzlada Halı Yıkama

Halı içinde düşündüğünüzden daha da fazla bakteri , mikrop vardır.Şöyle de düşüne biliriz .Bütün gün boyunca ayaklarınız ile gelen toz , çocuğunuzun gün boyunca yediği kraker , kurabiye ve yemek kırıntıları saçınız ve daha bir çok etken .Saymakla bitmez bunca olanak ile sadece 1 kere halı temizliği bütün bu kiri ve tozu sizce geçirir mi ? tuzlada halı yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz.Halılarınız alıp böyle oluşan bir çok etken karşısında itina ile yıkayıp , özel makinelerimiz ile daha sonra kurutup sizlere teslim ediyoruz.Vişne suyu lekesi , en yoğun tozları bile son teknoloji makinalarımız ve halı tipine uygun olarak seçilen halı şampuanlarımız ile yıkıyor ve Tuzlada Halı Yıkama ekibi olarak sorunsuz bir şekilde sizlere getiriyoruz.Sizlere hizmet anlayışımız bir kez daha kanıtlamak için ofisimize bekleriz adresine bekliyoruz. Asipava Halı Yıkama hizmetleri olarak amacımız İstanbul'un neresinde olursanız olun temiz ve uygun fiyatlı halı yıkatma hizmetinden mahrum kalmayın özel yıkama cihazları ve son sistem halı kuruma makinalarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Tuzlada Halı Yıkama

tuzlada halı yıkama ile kaliteli hizmet almaya ne dersiniz?

Maltepede Halı Yıkama

maltepede halı yıkama hizmetleri ile bahar kokulu halılarınız olmasını ister misiniz?

Göztepede Halı Yıkama

göztepede halı yıkama hizmetleri ile ücretsiz servisimizle halılarınızı yıkatabilirsiniz. Hatta dilerseniz halı yıkama fabrikamızı gelip görebilir ve halılarınızı nasıl hijyenik bir ortamda temizlediğimizi görebilirsiniz.

Acıbademde Halı Yıkama

acıbademde halı yıkama hizmetlerinden halılarınızı yıkatarak internete özel %25 indirimden yararlanabilir kalite ve ucuzluğu bir arada bulabilirsiniz.

Pendikte Halı Yıkama

Merkezimiz olan pendikte halı yıkama ile sadece firmamıza özel olan kimyagerlerin hazırladığı halı şampuanları ile halılarınızın temizliğini bireyselleştirebilirsiniz.

Kaynarcada Halı Yıkama

kaynarcada halı yıkama firması ile halılarınızı 5 iş günü içinde temizleterek baharı erken getirebilir ve yazın tadını şimdiden çıkartabilirsiniz.


Yani nerede olursanız olun Tuzlada Halı Yıkama bir telefon ile sizlere hizmet vermek için hazırdır.

Ev & Aile, Firma Vitrini, Gold firma, Temizlik & Güvenlik kategorisinde bulunan Tuzlada Halı Yıkama sitemize 27.04.15 tarihinde eklenmiş ve 46 kişi tarafından ziyaret edilmiştir