Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
tuzlada halı yıkamacı

Tuzla Halı Yıkama

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>Tuzla Halı Yıkama>>

Tuzla Halı Yıkama
5 (100%) 1 puan

Tuzla Halı Yıkama

Astım hastalığına bilindiği gibi birde havada ki tahriş edici maddeler etki göstermektedir. Halımız bizim dışarıdan getirtiğimiz tozu , kalıntıları evde oluşan gün içerisinde bir çok etken ile dolup taşmaktadır.Aslında her halımıza bastığımızda biz fark edemesek te tozlar ortaya çıkmaktadır.Ne kadar kendimiz evde silsek de gitmez bu tür etkenler neden mi ?

Biz halımızı evde bulunan temizlik ürünlerini bir araya getirerek direk sulu bezle siliyoruz ve öylece bırakıyoruz.Halımızın kuruması için herhangi bir olanak olmuyor buda rütübet ve kötü bir kokuya yol açıyor.Tuzla Halı Yıkama olarak , sizlere halı temizliğinde çağın en iyi teknolojik ürünleri ile hizmet sunuyoruz. Kötü koku olmadan , temiz kullanışlı halılarınızın size tekrar teslim ediyoruz. Bu işlem yalnızca yaz ayları için geçerli değildir.Kışın ortasında bile Tuzlada Halı Yıkama fabrikası olarak halı temizliğinizi en iyi şeklide yapıyoruz.

Tuzla halı yıkama fabrikası olarak “Değişimde çevik olan, başarıda öncü olur”
Sloganıyla hizmette sınır tanımıyoruz.

Makaleler kategorisinde bulunan Tuzla Halı Yıkama sitemize 29.04.15 tarihinde eklenmiş ve 6 kişi tarafından ziyaret edilmiştir