Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
saf su arıtma cihazları

Dönmez Saf Su

Buradasınız : Anasayfa>> Firma Vitrini, Gold firma, Makina Metal Sanayi >>Dönmez Saf Su>>

Dönmez Saf Su
5 (100%) 6 puans

Firmamız 2012 yılında yeni ismi Dönmez Saf Su  olarak faaliyet göstermektedir. Saf su arıtma cihazları imalat pazarlama şirketi olarak tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.
Saf su arıtma cihazları nerelerde kullanılır ? : Bu tür cihazlar saf su tüketimi yüksek olan günlük 5 ton ve üzeri kullanım yapan fabrika ve şirketlere kurulur.Hemen hemen her sektörde kullanılan saf su günlük hayatta pek duymadığımız fakat kullandığımız parfümlere kadar her şey de bulunan hayatımızda yeri olan bir üründür. Genellikle üretici firmaları ilgilendirmesinden dolayı son kullanıcı bu sistemi bilmemektedir.
Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye,Üsküdar Saf su Arıtma Cihazları hizmeti sunmaktayız.

Orhangazi Mah. Vatan Cad. Sinop Sok. No : 35 Pendik / İstanbul
0216 591 02 46
0216 591 02 48
0542 766 06 76
info@donmezsafsu.com
www.donmezsafsu.com

Saf su arıtma cihazları

Dönmez Safsu Arıtma Cihazları fabrikanızdaki kuyuya sondaj vurarak sizlere 1 kalite arıtma suyu üretiyoruz özel cihaz ve ekipmanlarımızla kendi imalatımız olan deiyonize saf su arıtma cihazları yapmaktayız. Bu cihazdan elde edilen su akülerin yapımında kozmatik parfüm ilaç sanayi ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Örn: evlerimizdeki camlar cihazlarımızdan elde edilen saf su ile yapılmaktadır.

Saf Su Arıtma Cihazları

dönmez saf su imalat pazarlama firması olarak özel cihazlarımız ve son sistem makinelerimiz ile normal suyun iletkenliğinin mikrosimens cinsinden sertliğini düşürerek sanayi ve fabrika sektöründe kullanılabilir duruma getiriyoruz. En basit örnekle ile saf su kullanım alanını ve kimler saf su arıtma cihazları kullanır bunu örneklemek isteriz. Her evde olan camların yapısı aslında sudur fakat bu su özel bir sistemler damıtılmış revize edilmiş ve daha birçok işlemlerden geçmiştir. Saf su arıtma cihazları ile normal kullanım sularını bile cam yapımında uyumlu hale getiriyoruz. Daha birçok örnek sayabileceğim saf su sektörü en yoğun bir şekilde istanbulda hizmet vermektedir.
Fakat bilinçli toplumumuz bu sektöre her geçen gün gerekn ağırlığı vererek sanayileşme ve fabrikalaşma adında ilermeye devam etmekteyiz.

Dönmez Saf Su : İsmail Dönmez (0542) 766 06 76

adalar saf su arıtma cihazları, arıtma cihazları,ataşehir saf su arıtma cihazları, deiyonize saf su, deizyonize saf su arıtma cihazları, dönmez saf su, esenler saf su arıtma cihazları, kadıköy saf su arıtma cihazları, kartal saf su arıtma cihazları, küçükçekmece saf su arıtma cihazları, maltepe saf su arıtma cihazları, pendik saf su arıtma cihazları, pendikte deiyonize saf su imalatı,pendikte saf su imalatı, sultanbeyli saf su arıtma cihazları, tuzla saf su arıtma cihazları, ümraniye saf su arıtma cihazları, üsküdar saf su arıtma cihazları olaarak uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. Sizlerde aradığınız cihazı bulmak için hemen firmamıza ulaşın ve özel kampanyalardan yararlanın.

Saf Su Arıtma Cihazları

Firma Vitrini, Gold firma, Makina Metal Sanayi kategorisinde bulunan Dönmez Saf Su sitemize 18.02.15 tarihinde eklenmiş ve 76 kişi tarafından ziyaret edilmiştir