Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
pendikte özel web tasarım dersi

Özel Web Tasarım Dersi

Buradasınız : Anasayfa>> Eğitim ve Özel Ders, Gümüş Firma, Uzmanlık Hizmetleri >>Özel Web Tasarım Dersi>>

Özel Web Tasarım Dersi
5 (100%) 2 puans

Merhaba İsmim  Yunus Dönmez istanbul anadolu yakasında özel web tasarım grafik tasarım & wordpress dersleri vermekteyim. 6 yıllık internet geçmişimden sonra okuduğum lise ve üniversite ile bilgilerimi pekiştirdim ve iş hayatının yolunu tuttum. Eğer sizde web sitesi yapmayı öğrenmek istiyorsanız yada web tasarım bölümünden mezun ama bilginiz yetersiz ise doğru yerdesiniz aşağıdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilir ve web tasarım alanında nasıl bir yol çizeceğimizi düşünebiliriz.

Hizmet vermiş olduğum bölgeler : istanbul { tuzla, pendik, maltepe, kadıköy, gebze, ataşehir, bostancı,kozyatağı, kartal, cevizli }

Kozyatağı Mah. İbrahim Ağa Sk. Volkan Apt. No.12/3 Bostancı / İstanbul
+90 216 427 1428
+90 216 427 1 429
+90 543 446 92 01
tasarim@yensav.com
www.yensavbilisim.com

Pendikte Özel Web Tasarım Dersi

Her geçen gün gelişen teknolojiyle insanlar hatta firmalar bile bilişim sektörüne ayak uydurmakta ve satış pazarlama ve alışveriş işlemlerini bu sanal ortamda gerçekleştirmektedir.

Peki bu gelişen teknolojinin biz neresindeyiz yada siz neresindesiniz?

Bizlerinde bu sana ortamda bulunması ve teknolojinin getirdiği nimetlerden faydalanmamız gerekiyor buda web siteleri sayesinde gerçekleşiyor. bu durumda sanal ortamda bulunmanızın iki yolu var ya web tasarımcı bulacaksınız yada web tasarımcı olacaksınız. Eğer size web tasarıma biraz yakınsanız öğrenebilirsiniz.Fakat burada altını çizmek istediğim bir konu var biz webmasterlar olarak bu mesleği kendimize yol bildik 4 yıl lise en azından da 2 yıl üniversite okuduk ve sektörde olğunlaşmak içinde minumum 3 yılımızı verdik toplamda 9 yıllık bir süreci ne ben nede bir başkası karşı tarafa aktaramaz böyle birşey mümkün değildir fakat siz pendikte özel web tasarım dersi alırsanız size verebileceklerim şunlardır;

 • Bir web sitesi yapılırken neler olamalı nelere dikkat edilmeli
 • Web sitesi kaç aşamadan oluşur bunlar nelerdir ?
 • Yazılım ve tasarımın farkları benzer yönleri
 • Varolan bir tasarım üzerinde oynama yapma renklendirme vs.
 • Wordpress yönetim paneliyle html siteleri yönetebilir hale getirme
 • ve en önemlisi Arama motoru optimizayonu diğer adıyla SEO
 • Ben Yunus Dönmez olarak lisenin başlangıcında başladığım web tasarım serüvenime halen devam etmekteyim kendimi bu sektörde geliştirmek ve hergün gelişen bilişim sektörüne ayak uydurmak benim için zorunluluk değil bir zevktir.
  Pendikte web tasarım kursu arayıp öğretmenlerden ders almak yerine birebir bu sektörün içinde olan kendi bilgilerini ve tecrübelerini size aktarabilecek bir kardeşinizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

  Son olarak belirtmek isterim ki öğretmenlik kutsal bir meslektir bizleride bugünlere getiren web tasarım tecrübesi sahibi yapanlar öğretmenlerimizdir fakat yukarıda belirttiğim gibi öğretmenler okul yada kurs içiresinde sektörden uzak teorik olarak oldukça üstün bilgiye sahiptir fakat işler genelde yada en azından bilişim sektöründe teoride iyi olduğunuz kadar pratikte de iyi olmalısınız.
  Saygılarımla...

  Eğitim ve Özel Ders, Gümüş Firma, Uzmanlık Hizmetleri kategorisinde bulunan Özel Web Tasarım Dersi sitemize 17.02.15 tarihinde eklenmiş ve 37 kişi tarafından ziyaret edilmiştir