Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
pendikte öğrenci servisi

Güven Turizm Taşımacılık

Buradasınız : Anasayfa>> Firma Vitrini, Gold firma, Ulaşım ve Seyahat, Uzmanlık Hizmetleri >>Güven Turizm Taşımacılık>>

Güven Turizm Taşımacılık
4.5 (90%) 2 puans

Güven turizm uzun yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren istanbulun ve Türkiyenin birçok yerinde şubeleri olan Turizm Firmasıdır.

Firmamız uzman ekip ve son model araçlar ile Türkiyenin her yerine hizmet vermekte ve siz değerli halkımızın övgüsünü toplamaktadır.
pendikte, kartalda, gebzede, maltepede, kadıköyde, bostancıda, acıbademde, ataşehirde öğrenci servis hizmetleri, işçi servis hizmetleri bunun yanı sıra afyon istanbul otobüs firmaları ve daha birçok bölgede güven turizm olarak hizmetler sunmaktayız.

Yunus Mah.Platin Sk.No:47/A Kartal / İST.
0216 506 24 54
0216 506 24 83
0532 130 77 78
info@guventurizm.org
www.guventurizm.org

Pendikte Öğrenci Servisi

Pendikte Öğrenci Servisi ve daha birçok hizmetler sunan eski ismiyle emirhas turizm olan firmamız Güven turizm adıyla uzman ekip ve son model araçlarla hizmetinizdedir.

Güven Turizm sektöre öğrenci servis hizmetleri ile başlayıp ilerleyen zamanlarda işçi servisi, şehir içi yolcu servisi olarak sektörde devam etmiş ve son olarak da şehirlerarası yolcu taşıma hizmetleri vererek kariyerinde çığır açmış bir firmadır. Her geçen gün şubelerini geliştirmekte ve Türkiye'nin her yerine hızla yayılmaktadır.

Özellikle afyonda otobüs firmaları olarak adından sıkça bahsettiren Güven Turizm afyon halkının sevgisini kazanmakta yogunlukla istanbul afyon arası otobüs yolculuğu olarak çokça tercih edilmektedir.

Firma Vitrini, Gold firma, Ulaşım ve Seyahat, Uzmanlık Hizmetleri kategorisinde bulunan Güven Turizm Taşımacılık sitemize 05.03.15 tarihinde eklenmiş ve 15 kişi tarafından ziyaret edilmiştir