Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
pendikte alçıpan boyacı

Pendikte Alçıpan Boya

Buradasınız : Anasayfa>> Kampanyalar, Makaleler >>Pendikte Alçıpan Boya>>

Pendikte Alçıpan Boya
5 (100%) 3 puans

Pendikte alçıpan boya hizmetleri adıyla İstanbulun her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Evinizin ve işyerinizin tadilat tamirat zamanımı geldi yada kimsede olmayan özel dekorasyonlar ile çevrenizde fark mı oluşturmak istiyorsunuz ?  O zaman doğru adrestesiniz  Pendikte Boyacı ile hem boya hemde dekorasyon işlerinizin karşılanmasını sağlamaktayız.Yaz Geliyor geldi derken havalar iyice ısınmaya başladı ev hanımları artık temizliğe başladılar bile yazlık yapılacak işlerin arasında ev boyası ve halı yıkama gelmektedir. Gelen yaz sezonu ile tadilat ve boya işleri oldukça yogunlaşmakta ve artık usta bulmak imkansız hale gelebilmektedir sizde geç kalmadan ev temizliği yapmayı düşünüyorsanız internete özel %25 indirim ile bu fırsatı kaçırmayın.
Pendikte Boyacı işlerini nasıl yürütür ?
Örnegin İnternetten  bostancıda alçıpan boyacı diye bir arama yaptınız ve bize ulaştınız. Öncelikle işlem yapılacak yere gelir ve keşif yaparız keşif sonunda bu alanda kullanılacak olan malzemeleri miktarı ile belirler işlik ücretiyle birlikte karşı tarafa sunarız. Müşteri dilerse malzemeyi kendisi alabilir yada ustaların tercihine bırakarak hiçbir şeye dokunmadan tertemiz bir evin keyfini sürebilir. Anlaşma Sağlanıldıktan sonra ustalarımız belirlenen tarihte işlem yapılacak yere giderler ve önce alanın temizliği ve hijyeni öncelikli olarak korunarak astar boya atmaya başlanır daha sonra tavan boyası ve son rutuşlar olarak işlem tamamlanır ve iş teslim edilir.
Öncelikli olarak çalışma mantığımız vermiş olduğunuz her kuruşun hakkını fazlasıyla almanızdır bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürerek İstanbulun her gölgesinde hizmet vermekteyiz.
İletişim : 0536 320 03 01 (Sedat Usta)
Bazı Hizmet Bölgelerimiz : pendik , maltepe , kartal , tuzla , göztepe, acıbadem , kaynarca , güzelyalı , gebze , cevizli , bostancı

Kampanyalar, Makaleler kategorisinde bulunan Pendikte Alçıpan Boya sitemize 27.04.15 tarihinde eklenmiş ve 38 kişi tarafından ziyaret edilmiştir