Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
tuzlada halı yıkama firmaları

Maltepede Halı Yıkama

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>Maltepede Halı Yıkama>>

Maltepede Halı Yıkama
5 (100%) 2 puans

Maltepe halı yıkama hizmeti sunarak siz değerli müşterilerimizin taktirini kazanmaya talibiz. Maltepede minübüs yolunda başlayan halı yıkama maceramız daha sonra tüm bölgeye ve oradan da  tüm İstanbula yayılmıştır. Firmamız 2003 yılında halı yıkama sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır ve her geçen gün bilgi birikim ve tecrübesinin üzerine katarak ilerlemektedir.

Maltepe Halı Yıkama

Halı yıkama işlemleri birçok aşamalardan geçirildikten sonra tekrardan evlerinizin kokusunu ve görüntüsünü değiştirmeye devam etmektedir. Peki nedir bu aşamalar ?

maltepe halı yıkama olarak öncelikle evinize gelir halılarınızı alırız.
Daha sonra halı yıkama fabrikamızda halılarınızı öncelikle duru su ile özel makinamız ile yıkarız daha sonra sadece maltepe halı yıkama firmasına ait halı şampuanları ile halılarınızı temiz ve titiz bir şekilde yıkarız yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halı sıkma makinası ile kabaca suları alınır ve halınız nemli bir hal alır özel kurutma odalarımızda halılarınıza zarar vermeyecek ısı derecesi belirlenerek kurutma işlemi tamamlanır.

Ve artık paketleme aşamasına gelmiş bulunmaktasınız halılarınız paketlendikten sonra ücretsiz servisimiz ile evinize getiririz apartmanın kaçında katında olursanız olun eğer firmamızdan hizmet alıyorsanız bu hizmeti sunana kadar sizlere sunmak bizim boynumuzun borcudur.
Evet artık maltepe halı yıkama ile çalışmanız için artık bir sebebiniz daha var hoşçakalın esen kalın…

Makaleler kategorisinde bulunan Maltepede Halı Yıkama sitemize 01.05.15 tarihinde eklenmiş ve 22 kişi tarafından ziyaret edilmiştir