Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
komagene çigköfte

Komagene Çiğköfte

Buradasınız : Anasayfa>> Standart Firma, Yeme İçme >>Komagene Çiğköfte>>

Komagene Çiğköfte
5 (100%) 1 puan

2004 yılında kurulan komagene adını barışın ve adaletin sembolü olan komagene krallığından almıştır. türkiye ve yurt dışında bir çok bayisi bulunan firmamız yeni şubesini maltepe komagene olarak açtı. maltepedeki şubemiz de diğer şubelerim gibi kaliteyi öncü alarak hizmet vermektedir. damak tadınıza uyacak türkiyedeki en iyi çiğköftecilerden biri olan firmamız helal ürün anlayışına önem vererek hizmet vermektedir. çiğköftelerimiz içinde hiç bir şekilde çiy et bulunmamakla birlikte çok eşsiz bir lezzete sahip olmasıylada ön plana çıkmaktadır. maltepe çiğköfteci firmaları arasında büyük bir paya sahip olan maltepe komagene firmamız ünlüler tarafından da tercih edilmektedir. bizim için önemli olan siz değerli dostlarımıza kaliteli hizmet vermektedir. bu sebepden dolayı türkiyedeki her ilde bir çok bayi açtık karnınız acıktığında akla gelen ilk firma olma dileğiyle bir sonraki sefere maltepede komagene etsiz çiğköfte yerimize bekleriz hoşcakalın.

İdealtepe Dik Sokak No: 23 Kat: 3 Küçükvar Plaza 34841 Maltepe / İstanbul
0216 417 29 39
0216 417 38 80
0216 417 29 39
komagene@komagene.com.tr
www.komagene.com.tr

Maltepede Çigköfteci

eşsiz lezzetleri sizlerle buluşturmaya 2004 yılında başladık o zamandan bu zamana 11 yıl geçti ve biz size daha iyi hizmet verebilmek için Türkiye'de ve dünyada bir çok bayi açtık. ilk amacımız her zaman için siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak oldu bu düşünceyle hazırlanan ürünler sizlerle sınandı ve bu gün Türkiye'nin en iyilerinden biri olduk.

Maltepede açtığımız bu şubemizde diğerleri gibi her zaman için kaliteyi en önde tutmakla gurur duyar. acıktığınızda akla gelen ilk firma olmak için gün geçtikçe daha emin adımlar atarak siz müşterilerimize maltepede etsiz çiğköfte yapan komagenedeki yerinize bekliyoruz.

Standart Firma, Yeme İçme kategorisinde bulunan Komagene Çiğköfte sitemize 19.02.15 tarihinde eklenmiş ve 22 kişi tarafından ziyaret edilmiştir