Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
tarhana çorbası fiyatları

Tarhana Çorbası

Buradasınız : Anasayfa>> Kampanyalar >>Tarhana Çorbası>>

Tarhana Çorbası
5 (100%) 1 puan

Tarsı Bebek & Tarsı Çocuk Tarhana ürünlerinde özel indirimlerle karşınızdayız.

bu web sitesine özel

tarsı bebek çorbası (250 gr.)  = 11 TL

tarsı çocuk çorbası (250gr.) = 11 TL ‘dir ve 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

 

 

Tarhananın faydaları

Katkısız tarhana ile kış aylarının en lezzetli çorbasıdır. Katkısız tarhanaların faydalarını saymakla bitmez.Birçok vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir.Yaz aylarında hazırlanıp stok haline getirilmesiyle oluşan katkısız tarhanalar her yaş grubu tarafından tüketilebiliyor.Kalsiyum,demir ve çinko mineralleri kolayca içerir. Her yaşa hitap eden katkısız tarhanalar oldukça doyurucudur ve kolayca sindirilir. Faydalarından en önemlisi, bilindiği üzere kış aylarından çoğu insan kolayca hasta olabiliyor.Katkısız tarhanalar sayesinde her yaşa da hitap etmesiyle birlikte grip veya soğuk algınlığı gibi hastalıkların iyileşme sürecinin hızlı atlatılmasını sağlıyor .

Birçok vitamin ve mineral kaynağı olan katkısız tarhanalar sayesinde kaybedilen enerjiyi tekrar kazandırmakla da faaliyet göstermektedir.Özellikle yaşlı insanlarımızda görülen yüksek kolesterol ve yüksek tansiyonun düşürülmesinde oldukça faydalıdır.Katkısız tarhanaların bir diğer faydası da kalp rahatsızlığına yakalanma riskini azalmasıdır.

Tamamen doğal üretilmesi ve doğal ürünlerin katılmasıyla oluşan katkısız tarhanalar besleyici özelliği olan bu gıda bebekler için ek gıda olarak tercih edilen besinler arasında görülmektedir.Gelişme çağında ki çocuklar için katkısız tarhanalar kemik gelişiminden önemli katkıda bulunmaktadır.Katkısız tarhanalar genellikle karşılaştığımız iştah sorununa birebir ilaçtır. Kısacası ülkemizin böyle güzel , lezzetli , doğal ortamlarda üretilmesi ve bu kadar faydası varken neden katkı maddesi katılan çorbaları tercih edelim .

Sağlığımız İçin Sağlıklı Çorba “ diyerek biz bu yola çıktık .

Kampanyalar kategorisinde bulunan Tarhana Çorbası sitemize 17.02.15 tarihinde eklenmiş ve 22 kişi tarafından ziyaret edilmiştir