Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
yensav güvenlik

Akıllı Ev Otomasyonu

Buradasınız : Anasayfa>> Kampanyalar >>Akıllı Ev Otomasyonu>>

Akıllı Ev Otomasyonu
5 (100%) 2 puans

kadıköyde akıllı ev otomasyonu ile artık bilim kurgu filmelerindeki gibi evlerinizi yönetebilir siz uzaktayken bile evinize müdahale edebilirsiniz.

kadıköyde akıllı ev sistemleri ile elektrik girişi olan tüm cihazlarınızla uyumlu otomasyonlarla dilerseniz siz yoldayken ketılada siz gelene kadar su ısıtabilir yada kombiyi yakabilir, siz tatildeyken evinizde kapının çaldığından haberiniz olabilir ve kimin geldiğini görebilirsiniz.

Sese duyarlı ev otomasyonları ile evinize girdiğinizde eviniz sizin sesinizi algılayabilir  sizin komutunuzla kapıyı açabilir ışıkları yakabilir televizyonu çalıştırabilirsiniz bu konuyla daha çok örnekler verilebilir yada sadece kişiye isteğe özel sistemler hazırlanabilir.

Akıllı ev otomasyon sistemleri kampanyasına gelecek olursak kurulum montaj yazılım uzaktan kumanda android ios yazılım herşey içinde başlangıç fiyatı 7500 TL yerine 5500 TL den başlayan fiyatlarla sahip olaabilirsiniz fiyatlandırma sistemi istekleriniz dıoğrultusunda artma yada azalma gösterebilir.

Hadi durmayın sizde bu güzel kampanyadan sizde yararlanın +90 216 427 1 428

Kampanyalar kategorisinde bulunan Akıllı Ev Otomasyonu sitemize 17.02.15 tarihinde eklenmiş ve 13 kişi tarafından ziyaret edilmiştir