Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
istanbul proje yönetimi

E Life Yapı

Buradasınız : Anasayfa>> Firma Vitrini, Gold firma >>E Life Yapı>>

E Life Yapı
5 (100%) 3 puans

İstanbul proje yönetimi hizmeti ile birçok projeye renk katmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Peki biz tam olarak ne yaparız ? Büyük ölçekli projelerde firmaların çözüm ortakları olarak taşıdıkları yükü hafifleterek büyük bir ekiple birlikte çalışmalar sürdürmekteyiz. İstanbul proje danışmanlığı olarak da adlandırılan hizmetimiz birçok büyük firma ile çalışmıştır ve yeni projelere de imza atmaktadır.

İstanbul proje yönetimi en son projesi kentsel dönüşümün başkenti olan İstanbulu yeni bir şehir haline getiren Fikirtepede Muhteşem Yeni Yüzyıl  konutlarında faaliyet göstermekteyiz bundan önce ise Samandıra Maal – İstanbul ‘dur. Peki siz birlikte çalışabileceğiniz proje yönetimi konusunda uzman ve son teknolojik ekipmanlarla hizmet veren firmamızla tanışmadınız mı ?

İstanbul Proje Yönetimi

istanbul proje yönetimi hizmeti ile apartmanlar holdingler gökdelenler tasarlamaya ve yapmaya devam etmekteyiz.

Bizi tercih etmeniz için çok nedeniniz var...
Proje Yönetimi Nedir ?
proje yönetimi geniş kapsamda bir işin ekip halinde tamamlanabilmesi için çözüm ortaklığının yapılmasıdır. Proje yönetiminde bazı kesin anlaşmalar, sözleşmeler yapılmaktadır bunlara uymak yapılan işin geleceği için çok önemli bir nitelik taşımaktadır. Öncelikle konu olan projenin belirlenen tarihi geçmemesi zamanında teslim edilmesi gerekmektedir. İkinci olarak ve en önemlisi belirlenen bütçeyi aşmaması gerekmektedir bunun için proje yönetimi analiz çalışması en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır. Projenin anlamı daha önceden yapılmamış olması anlamını taşımaktadır. Bizlerde İstanbul Proje Yönetimi olarak her zaman bir ilke imza atmaktayız. Bizler sizin yerinize düşünüyor çalışıyor ve en önemlisi hayal ediyoruz. Önemli olan da bu değil midir ? Herkesin çalıştığı bir işi var günlük yaşantısı ailesi var ve zaman ayırması gereken aktivite yapması gereken kısa bir zamanı var bu kısıtlı zamanda ekipman ve bilgi olamadan bir çalışma yapmayı denerseniz zaten başarısız olursunuz. Bu mesleğin eğitimini almış sektöründe uzman ekibimiz ve teknolojiyle paralel olarak gelişen cihazlarımızla işi bırakın aklınız rahat içiniz ferah olsun.

İstanbul Proje Yönetimi

Uzman Ekibimiz şuanda Göztepe / Fikirtepe bölgesinde Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutlarında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Dilerseniz satış ofismizde sizleri ağırlayabiliriz yada yeni proje düşünceleriniz var ise uzman ekibimizle gelip analiz yapabiliriz tek yapmanız gerek E- Life Yapı firmamıza ulaşmanızdır.

Firma Vitrini, Gold firma kategorisinde bulunan E Life Yapı sitemize 30.04.15 tarihinde eklenmiş ve 34 kişi tarafından ziyaret edilmiştir