Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
link desteği

Sitenize Link Yolluyoruz

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>Sitenize Link Yolluyoruz>>

Sitenize Link Yolluyoruz
5 (100%) 1 puan

Ticaret sanayi rehberi olarak firmanızın tanıtımını yapıyoruz bölgesel anahtar kelimeler üzerinden googlede üst sırada çıkmanızı sağlıyoruz ve web sitenize link desteği yaparak sitenizin de istemiş olduğunuzu anahtar kelimede üst sırada çıkması için destek oluyoruz.

Link desteğinin Faydaları Nelerdir ?

Seo uzmanları arasında çok sık kullanılan backlink tabirine katkı sağlıyoruz şöyleki firma web siteniz var sitenizi hazırladınız fakat google’da üst sırada çıkmak istiyorsunuz başka firma web sitesi sizin sitenize link desteği yaparsa sizin sitenize referans olmuş olur bir nevi kefil olmuş olur.

Size kefil olan firmanın web sitesini google arama moturu ve diğer arama motorları inceler eğer ki referansınız olan web sitesi sektörünüzle ilgili içerik paylaşımı yapmışsa ve google gözünde güvenilirliği var ise size destek olan sitenin hatırına sizde üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Basit bir örnek verecek olursak bu olayı şöyle düşünebilirsiniz bankaya kredi çekmeye gittiniz sizin daha önceden bankayla hiç alakanız olmamış yani siz google gittiniz ama daha önceden google ile bir geçmişiniz yok. Banka sizden krediyi vermek için kefil ister aynı şekilde googlede sizi üst sırada çıkarmak için kefil ister işte bizim sizin için yapmış olduğumuz fayda burada devreye giriyor hemde web siteniz üzerinden link alıyorsunuz hemde bizim ticaret sanayi rehberi sitemizden de bölgesel anahtar kelimeler üzerine link alıyorsunuz.

Eğer sizde hemen firma rehberine kayıt olmak isterseniz bize ulaşın

Makaleler kategorisinde bulunan Sitenize Link Yolluyoruz sitemize 26.02.15 tarihinde eklenmiş ve 8 kişi tarafından ziyaret edilmiştir