Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
kurumsal web tasarım firmaları

Ekonomik Web Paketi

Buradasınız : Anasayfa>> Kampanyalar >>Ekonomik Web Paketi>>

Ekonomik Web Paketi
5 (100%) 2 puans

Ekonomik web paketi ile artık sizinde bir internet siteniz olsun istemez misiniz? Sizler için hazırladığımız şablonlardan dileğinizi seçerek ucuz web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Fakat özellikle belirtmek isterim ki ekonomik web sitesi kalıplaşmış sablonlardan oluşmaktadır ve siz bir değişiklik istediğinizde sizden ek ücret talep edilecektir. Böyle durumda iki yol vardır.

1- Web sitesi olsunda iki resim koyalım yeter birde mail adresini açtırdık mı daha ne isterim eğer bu şekilde düşünüyorsanız ekonomik web paketi tam size göre

2- Web sitem olsun ben sitemde güncelleme yapayım yeni resim yazı haber ekleyeyim siteme günde kaç kişi girdi nereden girdi göreyim sitem göze hitap etsin bir bakan bir daha bakmak istesin düşüncesindeyseniz hemen kurumsal web paketi sayfamızı ziyaret ediniz.Çünkü aradığınız şey bu sayfada değil.

Ekonomik site isteyn müşterilerimizle devam edecek olursak ;

Örnek Tasarım + Yönetim Paneli + Ziyaretçi Sayacı + 7/24 Destek ve 1 Yıllık Domain & Hosting Hediye  :980 TL yerine 580 TL‘dir.

Eğer hemen bu web özelliklerdeki web sitesine sahip olmak istiyorsanız  bize ulaşın  yada +90 216 427 1 428 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

 

Kampanyalar kategorisinde bulunan Ekonomik Web Paketi sitemize 16.02.15 tarihinde eklenmiş ve 44 kişi tarafından ziyaret edilmiştir