Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
dönerci ali usta

Dönerci Ali Usta

Buradasınız : Anasayfa>> Ev & Aile, Firma Vitrini, Gümüş Firma, Yeme İçme >>Dönerci Ali Usta>>

Dönerci Ali Usta
5 (100%) 1 puan

Dönerci Ali Usta uzun yıllardan beri istanbul maltepede iskendirci ve dönerci olarak hizmet vermektedir. Firmamızın vizyon ve misyon anlaşıyında en önde gelen tutum müştreilerimizi memnun etmek ve sağlıklı besinler tüketmesini sağlamaktır.

Tugay Yolu Zuhal Caddesi No:59 Cevizli - Maltepe / İstanbul
444 1 254 (ALİ)
05433004444 - 05497208419
aliusta@aliusta.com.tr
www.aliusta.com.tr

Cevizli Dönerci Ali Usta

Genç yaşlarda istanbula gelen ustamız çeşitli işlerde çalıştıktan sonra bir dönerci çırağı olarak işe girmiştir, burada işi iyice öğrenip ustalaştıktan sonra kimsenin yapmadığıni bir girişimci ruhuyla yapıp sokaklarda seyyar olarak döner satmaya başlamıştır.

İşinin ve sattığı ürünlerin kalitesini o günlerden beri sürdüren dönerci ali usta il şubesini maltepede dönerci ali usta adıyla açmıştır. Artık bir restourant sahibi olmuş ve müşteri portföyünü oldukça geliştirmiştir geçen yıl istanbul Şirinevlerde dönerci ali usta şubesini açmıştır ve önümüzdeki günlerde ise ataşehirde yeni şube açmaya hazırlanmaktadır.

Ev & Aile, Firma Vitrini, Gümüş Firma, Yeme İçme kategorisinde bulunan Dönerci Ali Usta sitemize 16.02.15 tarihinde eklenmiş ve 38 kişi tarafından ziyaret edilmiştir