Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
yensav güvenlik

Yangın Söndürme Cihazları

Buradasınız : Anasayfa>> Kampanyalar >>Yangın Söndürme Cihazları>>

Yangın Söndürme Cihazları
3.5 (70%) 4 puans

Yangın insanın hayatta başına gelebilecek en zor ve en kötü durumlardan birisidir fakat insan oğlu her geçen gün yeni bir sistem yeni bir teknoloji bulduğu sürece riskler oldukça azalmaktadır.

Bostancıda yangın söndürme cihazları hizmeti veren firmamız sizleri olası afetlerden korumak oluşacak büyük tehlikeli olayların riskini minimuma indirgemek için cihazlar geliştirmekte ve her geçen gün de var olan modelin dahada üstüne çıkılması hedeflenmektedir.

Yangın söndürme cihazları sisteminin çalışma mantığı oldukça basit işlevi ise aksine oldukça kuvvetlidir. Sistem şöyle ilerlemektedir, odadaki yada ortamdaki matematiksel hesaplamalar yapıldıktan sonra en uygun açıya cihaz yerleştirilir içerisine suyun geleceği düzenek hazırlanır  eğer ki ortamda bir yangın alev var ise cihazın uç kısmındaki termostat ısıyı ölçer ve 60 derece üzeri olan sıcaklıkta cihazın yan tarafındaki cam düzenek patlar ve buradan yangının sönmesi için tanzikli bir şekilde otomatikman su gelir.

Böyle hayati bir sistemin lüks değil zorunlu bir ihtiyaç olduğunu belirtmek ve bu doğrultuda insanları bilinçlendirmek amacıyla Yangın söndürme cihazları artık her yerde kullanılsın diye bir kampanya başlattık dilerseniz 0216 427 1 428 nolu telefonu arayıp firma rehberi referansını bildirirseniz %20 oranında bir indirme sahip olabilirsiniz.

 

Kampanyalar kategorisinde bulunan Yangın Söndürme Cihazları sitemize 17.02.15 tarihinde eklenmiş ve 13 kişi tarafından ziyaret edilmiştir