Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
bandit türkiye

Tguardsys Güvenlik Sistemleri (bandit)

Buradasınız : Anasayfa>> Bilgisayar ve İnternet, Firma Vitrini, Standart Firma, Uzmanlık Hizmetleri >>Tguardsys Güvenlik Sistemleri (bandit)>>

Tguardsys Güvenlik Sistemleri (bandit)
5 (100%) 1 puan

Bandit Türkiye  ürünleri satan tguardsys firması her geçen gün hırsızlık olaylarına son vermek için çalışmalar yürütmekte ve hırsızlıkları azaltmaktadır.

Kozyatağı Mah. İbrahim Ağa Sk. Volkan Apt. No.12/3 Bostancı / İstanbul
0216 427 1 428
0216 427 1 429
0541 563 14 01
info@tguardsys.com.tr
www.tguardsys.com.tr

Bandit

Bandit ürünleri yurt dışından ülkemize getirilerek artık Türk şirketlerininde güvenliği ve mallarının korunmasını daha kolay sağlamayı hedeflemekteyiz.

Peki bu nasıl olu dediğinizi duyar gibiyiz...

Ürünümüz çok özel bir sistem olmasıyla birlikte oldukça akıllı algılama özelliği de bir o kadar yüksektir. Genellikle değerli eşya bulunduran kişilere firmalara bu ürünümüzü önermekteyiz. Kuyumcu alarm sistemleri olarak çok sık kullanılan ürün aktif olduğu andan itibaren çevresine özel bir sprey yardımıyla bembeyaz bir görüntü bırakarak hırsızların size zarar vermesi engelleniyor ve eşyalarınızı çalamadan hemen o ortamdan ayrılıyorlar.

Eğer ürünümüzle ilgili daha detaylı bilgi almak yada uzmanlarımızın site ulaşarak sunum yapmasını isterseniz 0216 427 1 428 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Ticaret Sanayi Rehberi vasıtasıyla ulaşan tüm firmalara %10 Özel indirimi de kaçırmayın...

Bilgisayar ve İnternet, Firma Vitrini, Standart Firma, Uzmanlık Hizmetleri kategorisinde bulunan Tguardsys Güvenlik Sistemleri (bandit) sitemize 17.02.15 tarihinde eklenmiş ve 40 kişi tarafından ziyaret edilmiştir