Bostancıda güvenlik sistemleri
Firma Vitrini
Sponsor Firma
Web Tasarım

Yensav Bilişim Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut
tuzlada halı yıkama firmaları

Acıbademde Halı Yıkama

Buradasınız : Anasayfa>> Makaleler >>Acıbademde Halı Yıkama>>

Acıbademde Halı Yıkama
5 (100%) 1 puan

Acıbademde halı yıkama firmaları olarak hizmet veren firmamız sadece halılarınızı yıkamakla bırakmıyor güler yüzlü hizmetiyle müşterilerinin övgülerini kazanmaktadır.

Acıbadem halı yıkama sektöre bambaşka bir boyut kazandırarak uzun yıllardan bu yana hizmet sunmaktadır.

Hatırlar mısınız ? bundan 5-6 yıl önce halılar sokaklarda yıkanır herkes kendi halısını yıkar akşama kadar çalışır akşam hasta yatardı birde üstüne üstük kabarık gelen su faturası ve hastalık için ilaç paraları hem sağlımızı hemde kesemizi üzmekteydi. İstanbul’un her geçen gün kalabalıklaşmasından dolayı artık ne halı yıkayacak mahalle alanları kaldı nede halı yıkayacak bir nesil bu durum aslında kötü gibi görülse de iyi bir durumdur. Çünkü su faturasına ödeyeceğiniz paranın yarı fiyatına halılarınızı zaten acıbadem halı yıkama yıkıyor  hemde hiç bir şekilde yorulmuyorsunuz ücretsiz servisimizle gelip halılarınızı son teknoloji cihazlarımızla yıkıyor kurutuyor paketliyor ve 3 gün içerisinde aracımızla sizlere geri getiriyoruz. Ödemede dilerseniz kredi kartı ile yapabiliyor hatta taksitlendirme kolaylığı bile sağlıyoruz. Haydi daha ne duruyorsunuz hem fazla para ödeyip üstüne yorulmaya devam mı edeceksiniz yada ucuz ve kendinizi yormadan halılarınızı acıbadem halı yıkama firmasına mı yıkatacaksınız ?

 

Makaleler kategorisinde bulunan Acıbademde Halı Yıkama sitemize 30.04.15 tarihinde eklenmiş ve 19 kişi tarafından ziyaret edilmiştir